965 N SINGLETON AVE

TITUSVILLE, Florida 32796 · Brevard County · Parcel 21 3532-01-2-7

$290 190
Assessed Value
$290 190
Market Value
Annual Tax
$290 190
Taxable Value
Ownership
OwnerAdkison Richard
Mailing Address965 N Singleton AVE Titusville FL 32796
Property Details
Year Built2024
Living Area2 240 sq ft
Lot Size8 276 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$48 000
Building Value$242 190
Just (Market) Value$290 190
Assessed Value$290 190
Taxable Value$290 190
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de octubre de 2024 $340 000 01